- Advertisement -

Call Of Duty: Black Ops Cold War & Warzone 1.Sezon Tanıtımı Yayınlandı

0 230

Call Of Duty: Black Ops Cold War & Warzone 1.Sezon Tanıtımı Yayınlandı

Son zamanların en zirvede oyunlarından birisi olan Call Of Duty oyun piyasasını sarsmaya devam ediyor. Oyundaki karakterlerinde sürekli olarak güncellemeye giden oyun yönetimi Call of Duty4 ile adeta bir sinema filmi çekercesine bir konumda olduğunu göstermişti. Oldukça oyun sevenlerin hayranlığını duymaya başladığı oyun için artık Modern Warfare oyunu ile birlikte efsanevi konuma geldi.

Call of Duty oyununu sevenler tarafından uzun bir zamandır Call of Duty: Modern Warfare, Warzone ve OPS Cold War oyunlarının aynı çatı altında toplanmasını beklemekteydi. Söz konusu oyun yapımcısı Activision tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre, Black OPS Cold War ve Warzone’de gerçerli olmak üzere ilk sezon Battle Pass için 16 Aralık tarihinden piyasadaki yerini alacağı belirtildi. Aynı zamanda CoD:Black OPS Cold War Ve Warzone 1.Sezon tanıtım videosu yayınlandı.

Yeni yapılandırma sonrasında Activision tarafından bir tanıtım videosu yayınlandı. Söz konusu video baz alındığı zaman birinci sezon dahilinde toplamda 100 kademeden olduğu görülüyor. Yeni sezonun yayınlanmasıyla beraber oldukça yeni bir operatörle birlikte yeni görevler ve yeni silahlar oyuncularla buluşturulacak. Böylelikle yeni Battle Pass sistemi ile birlikte heyecan dozu daha da yukarılara çekilecek.

Fragmana göz atıldığı zaman Stitch, oldukça yeni bir operatör olarak gözlere çarptığı gibi, MAC 10 ile Groza ise oyundaki eklenilmesi beklenen yeni silahların arasında bulunmaktadır. Silahların diğer yandan kişiselleştirilmesini sağlayacak birden fazla charm, sticker ve skin gibi eklentilerle birlikte Battle Pass içerisinde yer alacak. Battle Pass tamamen satışı iki farklı şekilde sunulması bekleniyor. 1000 Call of Duty puanına sahipseniz standart Battle Pass alınabilirken, 2400 CP puana sahip olunması karşılığında ise Battle Pass Bundle satın alınma hakkı tanınacak. Aynı zamanda Battle Pass Bundle oyunculardaki 20 seviye birden atlamasına imkan sunarak mevcut ödüllerin daha hızlı bir şekilde alınmasını kolaylaştıracak.

Söz konusu fragman ile birlikte oyun sevenleri büyük bir heyecan sarmaya başladı. Bakalım ilk sezon çekimleri devam edilirken istenen seviyede bir izlenim görebilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.