- Advertisement -

Cyberpunk 2077 iadeleri başladı

0 203

Cyberpunk 2077 PS4 ve Xbox iadeleri başladı

Yayıncılığını CD Projekt Red şirketinin yaptığı Cyberpunk 2077 geçtiğimiz günlerde oyun severlerin karşısına çıkmıştı. Oyunun yayınlanmasının ardından oyunda bir sürü sorun oluşmaya başladı. Hatta oyun severler konsol bakımından da gerçekten çok kötü olduğunu söylemişlerdi. Peki, bundan sonra ne olacak?

Oyun şirketi bu konu hakkında açıklamada bulundu

Oyun şirketi yaptıkları hatayı kabul ederek oyunu iptal ettiklerini ve iade işlemlerini başlattıklarını açıkladı. Ayrıca yaptıkları açıklamada bütün oyun severlerden özür dilemeyi ihmal etmediler.

Oyunu hangi konsollar iade edecek?

Şirket bu konuda da bir açıklama da bulundu. Oyunun Playstation 4 ve Xbox One oyun konsollarından çekileceğini söyledi. Oyunu artık bu kişilerin oynayamayacağını ve geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili güzel bir yama yayınlayıp oyunda bulunan bütün hataları düzenleyeceklerini herkesi söylediler. Peki, bu yama ne zaman yayınlanacak?

Yama ne zaman gelecek

Şirket oyun için 3 adet yama yayınlayacak. Bu yamalardan ilki bir hafta içerisinde yayınlanacak. Diğer yamalar ise sırasıyla ocak ayı ve şubat ayında oyun severler ile buluşacak.

Kişiler oyunu en son ne zaman iade edebilecekler?

Yamayı beklemek istemeyen kişiler 21 Aralık 2021 tarihine kadar oyunu iade edebilecekler. Elbette birçok oyuncu bu güzel oyunu iade etmek istemeyecektir. Yamalar geldiği zaman oyunun gerçekten çok güzel olacağını düşüneceklerdir.

Bunca şey anlattık. Gelin birde bu oyunun konusunun ne olduğuna bir bakalım.

Cyberpunk 2077 konusu

Oyun Night City’de geçiyor. Bu şehirde V isimli bir asker para kazanmak için bir sürü suç işlerine bulaşıyor. Bunları hangi yöntem ile çözeceğini biz belirliyoruz. İster silah ile ister konuşarak istersek hangi yöntem o zaman daha iyiyse onu kullanarak çözeceğiz. Yani anlayacağınız oyun, oyun severlere özgür bir dünyanın kapılarını açacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.