- Advertisement -

Dört gözle beklenen Cyberpunk 2077 çıktı

0 181

Yıllardır merakla beklenen açık dünya rol yapma oyunu Cyberpunk 2077, sonunda satışa sunuldu. CD Projekt geliştiricileri tarafından yıllardır üzerine çalışılan Cyberpunk 2077 oyunu, henüz ilk günden Steam üzerinde 1.000.000 satışı geçti. Oyunu aynı zaman içerisinde oynayan kişi sayısının ise bir rekor kırarak 1.003.264’ü bulduğunu söyleyebiliriz.
Cyberpunk 2077’oyunu Steam dışında aynı zamanda Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series, Xbox One, Epic Games, GOG ve Stadia üzerinden de satışa sunuldu. Oyuna olan anlık ilgiden dolayı da Steam’ın kısa bir süreliğine çöktüğünü de belirtmemiz gerekir.
Tabii ki bu kadar büyük bir başarı elde eden oyunun siber suçlular tarafından da ilgisiz kalması beklenemez. Siber suçluların, yani dolandırıcıların Cyberpunk 2077 oyununa ilgi bu kadar yüksek iken bekledikleri şey, oyunu satın almaya çalışan ve bir şekilde oyunu oynamak isteyen insanları farklı yöne sürükleyerek onların bilgilerini çalmak. Kespersky şirketinde Güvenlik Uzmanlığı yapan Anton Ivanov, “Siber suçluların Cyberpunk 2077’ye artan ilgisi anlaşılabilir bir durum.” diye açıklıyor bu olayı. Aynı zamanda da oyunu doğru kaynaklardan, güvenilir bir şekilde almalarını da kesin bir biçimde öneriyor.
Cyberpunk 2077 büyük bir hızla indirilmeye devam ediyor ve oyunu oynayan kişilerin yorumları da genellikle olumlu yönde. Oyundan tam olarak 8.000.000 ön sipariş alan şirket bu durumdan pek hoşnut olmalı.
Oyun henüz bugün yayınlanmasına rağmen çoğu Youtube içerik oluşturucuları oyun hakkında videolarını yayınlamaya başladı. Videolardan ve oyunun tanıtımından görüldüğü kadarıyla oyunun sahip olduğu grafikler gerçekten göz alıcı bir güzelliğe sahip.
Oyunu almak isteyen ve oyunun içeriğini merak eden kişilere önerimiz kesinlikle bir an önce oyunu satın alıp oynamaya başlamaları yönünde olacak, Cyberpunk 2077 fiyatı Steam’de 249TL.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.