- Advertisement -

Epic Games 15 Gün Boyunca Ücretsiz Oyun Dağıtacak

0 262

Epic Games’te Yılbaşı Tatili indirimi bugün itibariyle başladı. Oyuncular için bu güzel haberin mutluluğu yaşanırken, aynı zamanda birde 15 gün boyunca 1 oyun her gün ücretsiz bir şekilde dağıtılacağını da belirtti.

BU GÜN BAŞLIYOR

Steam’e karşı oldukça güçlü bir konuma geçmek isteyen Epic Games Store, 17 Aralık’ta yani bugün itibariyle Yılbaşı Tatili indirimini oyuncular ile buluşturdu. Söz konusu indirim ile beraber oyunlar satın alınırken %75 gibi büyük bir indirim avantajından yararlanacak. Büyük indirime ek olarak ise 15 gün devam edecek şekilde 1 oyun ücretsiz bir şekilde verilecek.

Bugün itibariyle başlayacak olan kampanya 2 hafta süresince devam edecek. 1 oyun ücretsiz şekilde Epic Games tarafından verilirken oyunu satın almak isteyenler 24 saat süresince kesintisiz bu avantajdan fayda sağlayabilecek. Oyun kütüphanenize eklendiği andan itibaren sorunsuz şekilde dilediğiniz zaman kadar sizlere ait olacak.

15 Gün Süresince Ücretsiz Oyun

15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games, söz konusu kampanya hakkında herhangi bir ismi belirlemiş değil. Şirket tarafından hangi oyunlar ücretsiz şekilde dağıtılacağı konusunda oyuncular tarafından merak konusu oldu. Fakat bakılacak olur ise herkese ortak şekilde sunulacak 1 sağlam oyun ücretsiz şekilde verilecektir. An itibariyle oyuncular Cyberpunk 2077 de ücretsiz oyunlar arasında yer alacak mı? Sorusunu kendi aralarında iyiden iyiye sormaya başladı. Ancak bu kadar büyük oyunların ücretsiz şekilde sunulacak olduğunu söylemek pek mümkün değil gibi görünüyor.

CD Projekt RED tarafından büyük bütçelerle hazırladığı Cyberpunk 2077 oyun ilk hafta içerisinde ücretsiz şekilde sunulacağı düşünülmesi zor, ancak bu hafta içerisinde GTA 5 gibi benzer kaliteye sahip olan üzerinden zaman geçmiş olan oyunları görebilmek mümkün olabilir. Bugün başlayarak 2021 yılının ilk günlerine kadar sürecek olan kampanya bakalım hangi oyunları beraberinde ücretsiz şekilde getirmiş olacak. Düzenli bir şekilde takip ederek sizlerde bu oyunların sahibi olabilirsiniz. Gün içerisinde oyun kütüphanenizi kontrol ederek size sunulan oyununuzu hemen indirerek oynama şansını elde edebilirsiniz. Bakalım Epic Games oyuncuları daha ne gibi büyük kampanyalar ile buluşturmaya devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.