- Advertisement -

Exxen Yayında! Peki nasıl indirilir? Ücreti Ne Kadar? İşte Detaylar

0 234

ACUN ILICALI DEV KAMPANYASI EXXENİN FİYATINI AÇIKLADI!

 

Acun Ilıcalı’nın dijital platform olarak piyasaya süreceği Exxen de tıpkı Netflix, Amazon Prime da olduğu gibi orijinal dizi ve filmler ile çeşitli magazin ve programları  içerisinde barındıracak.

Exxen’ in fiyatı ile ile ilgili Acun Ilıcalı instagram storyisinde Exxen platformunun aylık 9,90 TL olarak açıkladı. Böyelce daha önce ortaya atılan Exxen’ in aylık 7,99TL iddiası da boşa çıkmış oldu.

Ancak platformun üyeliklerini reklamlı, reklamsız şekilde ayırdıklarını söyleyen Acun Ilıcalı 9,90 TL’nin hangisi üyelik olduğunu belirtmedi. Ayrıca Ilıcalı Exxen’in 1 haftalık ücretsiz olacağını söyledi.

Acun Ilıcalı’ nın yaptığı açıklamaya göre ise Exxen için yıllık giderinin 900 Miyon TL olduğu belirtildi.

Dünyanın önde gelen diğer platformlarından olan Netflix’in, Türkiye’ deki fiyatı 17,99, yerli dijital platform olan BluTV’nin ise aylık fiyatı 22,90 olduğunu düşünürsek Exxen’ in daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ancak diğer platformlara karşı ne kadar başarılı olur, onlarla yarışabilir mi?  Bunları hep beraber yayına çıktığı zaman görebileceğiz.

EXXEN’ DE HANGİ İÇERİKLER BULUNACAK?

Exxen’ de,  Acun Ilıcalının TV kanalı olan TV8 de ki içeriklerden pek bir farkı olacağından bahsedemeyiz.

Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrollerde olacağı bir müzik platformu,

Ali Atay’ın tasarımcısı olduğu, Onur Ünlü yönetmenliğinde, Songül öden, Ertan Saban ve Haluk Bilginer’ in başrollerinde olacağı Şeref Bey dizisi,

Tolga Çevik’ in sunduğu Tolgshow ve Gökhan Çınar’ ın sunduğu Katarsis programı,

Ceza ve Sagopa Kajmerin Jüri olacağı bir Rapstar yarışması da Exxen’ de olacağı haberleri hala gündemini korumakta.

Haber Global’ den Samet Canbaz’ın haberlerine göre Acun Ilıcalıya yakın kaynaklara göre; Exxen platformu içerisinde Cem Yılmaz, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç gibi isimlerin platform içerisinde orijinal olan dizi ve filmlere imza atmaları bekleniyor.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada Sihirli Annem dizisini yeniden çektiklerini de belirtti. Ilıcalı’ nın yaptığı açıklamada ‘ Kızım Melisa ile kahvaltıdaydık. Gördüm ki Sihirli Annem’ i seyrediyor, baştan çekelim dedim. Sihirli Annem çok başarılı bir dizi’ olduğunu belirtti.

PEKİ EXXEN NE ZAMAN YAYINA GİRECEK?               

Acun Ilıcalı’ nın kurduğu Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başlayacak.

EXXEN indir

Exxen (iPhone)

Exxen (Android)

www.exxen.com sitesi üzerinden de film, dizi ve programları izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.