- Advertisement -

HyperX Cloud 2 Kablosuz Satışa Çıkıyor!

0 369

HyperX Cloud II Kablosuz Yakın Zamanda Satışa Çıkıyor!

HyperX’e ait oldukça fazla satış gören Coud II, yeni bir oyun kulaklığı arayanlar için özelliği ve konforu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Oyun kulaklığı HyperX için Kingston Company Inc. oyun birimi tarafından bir duyuru yapıldı. Kablolu Cloud II piyasadaki yerini almasının ardından bugüne kadar dört milyon gibi bir satış rakamını görmüş ve şuanda da satışına devam edilmektedir. Şimdi ise tasarım sahibi firma Cloud II kablolu kulaklık üzerinden yola çıkarak bu sefer yeni kablosuz Cloud II kulaklığını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

HyperX firmasının pazarlama ve satış müdür yardımcısı görevini yürüten Larry Gonzales tarafından yapılan açıklamada, amaçlarının oldukça iyi satış gören Cloud II kulaklığın kablosuz versiyonunu sunmayı hedeflediklerini belirtti. Böylelikle Cloud II üzerinden yola çıkarak yeni kablosuz Cloud II kulaklığın inşasının gerçekleştirildiğine dikkat çekti.

Oyun içerisindeki seslerin daha iyi deneyimlenebilmesi için tasarlanmış olan Kablosuz Cloud II, özel bir şekilde tasarlanarak HyperX sanal 7.1 surround ses1 ile 53 mm sürücüleri içermektedir. Konforlu olmasının yanı sıra kolay ayarlama yapılabilir kafa bandı ile yumuşak hafızaya sahip köpük içeren oldukça dayanıklı bir alüminyum çerçeveyi barındırmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.