- Advertisement -

iPhone SE 3 Hakkında Yepyeni Detaylar Gün Yüzüne Çıkıyor!

0 252

İPhone SE 3 Hakkında Yepyeni Detaylar Gün Yüzüne Çıkıyor!

Gelecek yıl satışa sunulması beklenen üçüncü nesil iPhone SE ile alakalı, bazı önemli detaylar ve bilgiler gün yüzüne çıktı. İşte bugüne kadar iPhone SE 3 hakkında bildiğimiz her şey…

Apple’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı İPHONE SE 2020, geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıtılarak, oldukça fazla satış rakamları elde etmişti. Daha küçük bir ekrana sahip model olarak karşımıza çıkan bu yeni iPhone SE 2020, önümüzdeki sene ise yerini iPhone SE 3 modeline bırakıyor! Apple’ın üzerinde çok çalıştığı yeni iPhone SE 3 modeliyle alakalı yepyeni bilgiler aktarılmaya devam ediyor. Gelin telefon hakkındaki bu detaylara beraber bir göz atalım.

İPHONE SE 3 MODELİ NASIL OLACAK?

Apple‘ın bu dönemin şartlarına göre fiyat olarak daha uygun olan bu modelin, iPhone SE Plus ya da iPhone SE 3 ismiyle tanıtılması bekleniyor. Aynı zamanda telefonun, tasarımsal olarak iPhone 8 Plus’a benzeyeceği ve daha önceki modele göre daha büyük ekrana sahip olacağı (6,06 inç) söyleniyor. TouchID desteğine sahip olan telefon, çift arka kamerası ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca bazı söylemlere göre iPhone SE 3 modelinde ekran çentiği bulunmayacak. Fakat bu şimdilik net olmayan düşük ihtimallerden biri yalnızca.

Son olarak da bu telefonun, iPhone 12 modellerinde yer almakta olan A14 Bionic işlemcisinden destek alacağı ve 5G uyumlu olacağı söyleniyor. iPhone SE 3’ün 2021’in haziran ayından sonra karşımıza çıkması bekleniyor. Bu model hakkında yeni bilgiler ortaya çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.