- Advertisement -

Nokia 1.4 Tanıtımı Yapıldı

0 316

Nokia 1.4 Tanıtımı Yapıldı

Nokia 1 serisine ek olarak gelecek Nokia 1.4 için resmi anlamda tanıtımı gerçekleştirildi.

Noika 1 serisine yeni bir üye olarak getirilen Noika 1.4, üretici HMD Global tarafından resmi şekilde tanıtımı yapıldı. Piyasa içerisinde yerini almaya hazırlanan yeni cihaz, oldukça uygun fiyatı ile şimdiden tüm dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Telefonda 6.5 inç HD çözünürlük sunan bir ekran yer alıyor. Aynı zamanda kalın değerlendirilebilecek kadar bir çerçevede bulunuyor. Alt kısma doğru inildikçe daha da kalınlaştığı net şekilde görülüyor.

Çözünürlüğü 5 megapiksel olan bir ön kameraya yer veriliyor. Arka kısmında ise 8 megapiksel ve 2 megapiksel çözünürlükte LED flaşın eşlik ettiği 2 kamerası bulunuyor. Kamera modülünün hemen alt kısmında ise parmak izi sensörü yer alıyor. Böylelikle Nokia 1 serisi yeni gelecek Nokia 1.4 model cihazıyla birlikte parmak izi sensörüyle kullanıcılarını buluşturuyor.

Dört çekirdekli Snapdragon 215 işlemciyi 3 GB RAM ile destek veriliyor. 64 GB artırılabilir depolama alanı ile 4.000 mAh kapasiteli bataryası gücünü ortaya koyuyor. Kutusu içerisinde Android 10 Go Edition bulunan Nokia 1.4 Android 11 güncellemesi ile birlikte gelecek.

Üretici firma HMD Global tarafından yapılan açıklamaya göre Nokia 1.4 telefon fiyatı 99 Euro olacağı belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.