- Advertisement -

Samsung Galaxy Buds Pro Geliyor! İşte Animasyon ve Özellikleri

0 245

Önümüzdeki yıl 14 Ocak’tan itibaren Galaxy S21 seri cihaz ile berabere tanıtılması düşünülen Galaxy Buds Pro ile ilgili bir tanıtım animasyonu ve özelliklerini içeren görüntüler ortaya çıktı. Cihazda otomatik ambiyans modunun yanı sıra, üç boyutlu ses gibi farklı özellikleri beraberinde getirecek.

Söz konusu dolaşan dedikodular doğru olması halinde Samsung, 14 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek UNPACKED etkinliğinde Galaxy Buds Pro’nun tanıtımını yapacak.

Samsung tarafından yeni kulaklıklarına özel kullanacağı Galaxy Buds Pro ismi için söylentiler geçtiğimiz günlerde sertifikasyon sitesi tarafından duyurulmuştu. Bundan yaklaşık olarak bir hafta öncesinde ise kulaklık siyah rengi ile fiziksel özelliklerini gözler önüne sermişti. Gözleri kamaştıracak kadar etkili kulaklık 3 boyutlu bir video ile karşımıza geçti.

Aşağıda animasyonu bulunan Samsung Galaxy Buds Pro inceleme altına alındığında kutusu içinden çıkarılan görüntüsü ile gayet hoş bir görünüm sergiliyor. Üç farklı renkler ile piyasadaki yerini alacağı söylense de, animasyonda Phantom Black rengi ile boy gösteriyor.

Bundan önceki yayınlanmış görseller göz önünde bulundurulur ise Galaxy Buds ve Buds+ kulaklıklarının tasarımları gibi Galaxy Buds Pro tasarımı olması bekleniyor. Ancak sahip olduğu özellikleri açısından yeni nesil kulaklıklara ise fark atabilecek bir konumda bulunacak. Animasyon ile beraber kulaklık hakkında bazı özelliklerde gün yüzüne çıkmış oldu.

Kulaklığın Bazı Özellikleri De Göründü:

TheBone isimli kullanıcı tarafından Reddit’te Samsung Galaxy Buds Pro için bir takım özellikleri taşıyacağı hakkında bir paylaşım yaptı. Söz konusu özelliklerde 3 boyutlu ses ile otomatik ambiyans modu yer almasından dolayı aktif gürültü engelleme özelliği hakkında ortada dolaşan dedikodularda böylelikle doğruluk kazanmış oldu.

Şimdiye kadar edinilen bilgilere bakılacak olursa, RM-190 numarasına sahip Samsung Galaxy Buds Pro, ile Buds+ birbirine eş değer şekilde 60 mAh batarya kapasitesi ile piyasadaki yerini alacak. Kulaklık için kutu ise 472 mAh bir depolama alanına sahip olacak. Piyasaya ise siyah, gümüş ve mor renkleriyle birlikte üç farklı renk seçeneği ile satış pazarındaki yerini almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.