- Advertisement -

Sevgiliye Alınacak Teknolojik Hediyeler

0 220

Oyun konsolu denildiğinde, akla gelen ilk ürün Sony markasının piyasaya sürdüğü Playstation konsollardır. Bugünlerde konsolların PS4 modelleri, 500GB depolama alanına sahip olmaları, çok çekirdekli AMD işlemcileri, yüksek hızlı olmaları nedeniyle oldukça talep görmektedir. HD’yi destekleyen bir televizyona sahip olunması durumunda konsolun uzaktan kontrol özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün fiyatı 3500-4000 TL arasında değişmektedir. Sevgilinizle eğlenceli vakit geçirmek ve piyasaya yeni sürümü yapılan son oyunları birlikte oynamak isterseniz, oyun konsolu bu anlamlı günde hediye edebileceğiniz hediyelerden bir tanesidir.

 

Sevgilinize drone hediye etmeye ne dersiniz? Drone’lar havadan kuşbaşı olarak görüntüler çekilmesini sağlar. Çekilen videoları ve görüntüleri cep televizyonunuza kayıt yapabilirsiniz. Drone kontrolü kumanda veya cep telefonu ile rahatlıkla yapılabilir. Yüksek çözünürlüklü kamera özelliklerine sahip drone almayı tercih ederseniz oldukça net görüntüler çekebilirsiniz. Pervaneleri sessiz modelleri tercih ederseniz, kalabalık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 300 TL’den başlayan fiyatlarla ekonomik modeller de var, fiyatı 9500TL olan modeller de.

Sevgililer Günü için, sevdiğinize 360 derece panoramik görüş açısına sahip olan VR gözlük alabilirsiniz. Böylelikle sevdiğinizle birlikte LCD, Plazma TV’nizde aksiyon filmlerini daha gerçekçi şekilde izleyip, heyecanı doruklarda yaşayabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlükleri üretcileri olarak Sony, LG, Google ön plana çıkan üreticiler. Özellikle sevdiğinizle aynı takımı tutuyorsanız, VR gözlükler kullanarak takımınızın maçlarını saha içinde bulunuyormuş gibi beraberce izleyebilirsiniz. Eğer plazma TV’nizin bulunduğu ortama ses/müzik yayını yapan hoparlör de bağlarsanız sanal gerçekliği gerçek bir dünyaymış gibi yaşama şansı elde edersiniz.

Kulaklık da sevdiğinize armağan edebileceğiniz, günlük hayatta oldukça işe yarayacak aksesuarlardan biridir. Head set kulaklık, mikrofonlu kulaklık, cep telefonu kulaklıkları, kablosuz kulaklık gibi çok sayıda tipte kulaklık bulmak mümkün. Alacağınız model tamamıyla sevgilinizin ihtiyaçlarına yönelik olmalıdır. İnternetten sanal yabancı dil dersleri alan biri ise, mikrofonlu kulaklık oldukça işine yarayacaktır. Açık havada spor yapan biri ise, cep telefon kulaklığı müzik dinleyerek dışarıda hoşça vakit geçirmesine yardımcı olacaktır. Fiyatlar 55TL- 2000TL arasında oldukça geniş bir aralıktadır. Özelikle kadınlar renkli kablosu olan kulaklıklara ilgi duyuyorlar, soğuk metal renklilerden ziyade, renkli olanlarını tercih ederseniz küçük ama oldukça sevimli bir hediye almış olursunuz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.