- Advertisement -

Xiaomi Mi 11 Pro tasarımı sızdırıldı

0 190

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında tanıtımı yapılan Xiaomi Mi 11 telefon modelinin ardından şimdi tüm gözler Mi 11 Pro modeline doğru çevrilmiş durumda. Şuanda tüm özellikleri neredeyse bilinmiş olan Xiaomi Mi Pro modelinin tasarımı sızdırılarak farklı detaylarda gün yüzüne çıktı.

Xiaomi Mi 11 Pro Tasarımı ile Gündeme Oturdu

Daha öncesinde Snapdragon 888 işlemcisi ile geleceği duyurulan Mi 11, ekran ve bataryasındaki performans açısından Mi 10 modelini gölgede bırakmayı şimdiden başarmış durumda. Birden fazla kullanıcının merak içerisinde beklediği Mi 11 Pro modeli ile alakalı teknik açıdan detaylı bilgiler geçtiğimiz haftalar içerisinde duyurulmuştu.

Şuan için Mi 11 Pro modeli için ise Snapdragon 888 işlemcisi ile piyasadaki yerini alacağı bilinse de, 100W ya da 120W hızlı şarj olabilme desteğini de sunacak olduğu söylentiler arasında bulunuyor. Böylelikle modeldeki batarya performansı ise şimdiden beklentileri karşılayacak konumda duruyor.

120 Hz desteğine sahip QHD Plus ekran ile tanıtımı yapılacağı da söylentiler arasında bulunmaktadır. Mi 11 modeli için telefoto lens kullanmaktan kaçınılarak, Mi 11 Pro ile beraber çok daha iyi ibr konumda kamera performansı açısından lens kamera ile gelecek. Böylelikle kullanıcılar istediği zaman 120 defa yakınlaştırma yapabilecek özelliğe sahip tele foto lens ile birlikte kamera açısından çok daha iyi sonuçları elde edilmesine imkan sunacak. Aynı zamanda model ekran altı kamerasıyla da geleceği söylentiler arasında bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.