- Advertisement -

Xiaomi Mi 11’in arkası böyle görünüyor

0 207

Çin merkezli teknoloji üreticisi Xiaomi, yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi 11 ile çok yakında kullanıcılarıyla buluşacak. Telefonun arka yüzünün ilk görüntüsü de internette yayınlandı.

Mi 11’in ilk görseli yayınlandı. Kamera kurulumundaki fark, cihazın arka yüzünü gösteren görüntüde dikkat çekiyor. Mi 11 Pro’da aynı modülde daha fazla kamera yada daha büyük / farklı bir arka kamera modülü olabileceği yönünde yorumlar var.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Xiaomi, yeni nesil akıllı telefonları için son hazırlıklarını yapıyor. Xiami Mi 11 ve Mi 11 Pro isimleri altında satışa sunulması beklenen yeni telefonların tasarım ve özelliklerinin nasıl olacağı belli değil.

120 Hz ekran yenileme hızıyla gelmesi beklenen yeni telefonların arka kısmında 50 MP çözünürlükte görüntü alabilen bir ana kamera yer alacak. M11’in gücünü işlemci tarafında Snapdragon 875’ten alması beklenirken, düz bir tasarımdan ziyade daha kavisli bir tasarımla gelmesi bekleniyor.

Pro modelinde QHD + çözünürlük desteklenirken, 120 Hz yenileme hızı da Mi 10’da olduğu gibi bu cihaza dahil edilecek.

Üçlü 30x Zoom kamera kurulumunun arka yüzü ve yeni telefonun Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Ancak cihazların fiyatlarının 8 bin TL’den başlaması bekleniyor.

Telefonlar Ocak ayında duyurusu yapılacak…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.